niedziela, 22 maja 2011

69. RozdaniaZasady :
 1.Trzeba być obserwatorem bloga lub fanem na Facebookowej stronie Piękności Dnia TU
2. Napisać o tym rozdaniu u siebie na blogu lub facebooku, albo twiterze
3. Zgłosić się w komentarzu pod tym postem.
4.Rozdanie otwarte dla wszystkich czytelników, tych z za granicy też:)
5. Rozdanie trwa do środy 25 maja
 
Nagroda:***Zasady :
 
Musisz publicznie obserwować mój blog oraz w komentarzu pod tym postem napisać, że zgłaszasz się do konkursu i pod jakim nickiem obserwujesz blog. I tyle :-).

Jeśli chcesz zachęcić innych do udziału w tym rozdaniu możesz umieścić notkę w swoim blogu, ale nie jest to warunek udziału w losowaniu, nie daje też większej ilości losów.

Nie wymagam dodania mojego bloga do blogrolla. Polecaj mój blog tylko, jeśli uważasz go za ciekawy i wartościowy, a nie dla nagród.

Rozdanie dostępne jest dla wszystkich, niezależnie od kraju. Potrwa do 5 czerwca 2011, zwycięzców ogłoszę w poniedziałek 6 czerwca. Powodzenia!!!

  ***

Nagroda :

Zasady :
Przede wszystkim konkurs jest dla wszystkich osób mieszkających w Polsce:) Nie musisz ani obserwować mojego bloga, ani być fanem na FB-Oczywiście będzie mi bardzo miło, jeśli jednak spodoba Ci się mój blog na tyle, że postanowisz zostać jego obserwatorem;) Na blogu co jakiś czas pojawiają się konkursy, także warto tu zaglądać:D
 Napisz do mnie maila (april.station@gmail.com) z odpowiedzią na pytanie: Z czym kojarzy Ci się marka Virtual? (może masz jakieś ulubione kosmetyki tej firmy?) Proszę, aby Twój mail, był trochę dłuższy niż 1-2 zdania;) W tytule maila napisz- konkurs Virtual.
Po napisaniu maila, zostaw pod tym postem komentarz, z informacją, że bierzesz udział w zabawie- możesz też napisać, o czym chciałabyś poczytać na moim blogu:) Zostaw też tutaj swój adres mailowy (ten sam z którego wysłałaś do mnie maila). Jeśli piszesz komentarz jako anonimowy- podpisz się imieniem/pseudonimem:)
Podziel się informacją o konkursie ze swoimi przyjaciółkami, koleżankami czy znajomymi:)
Wygrywają trzy najciekawsze odpowiedzi. Na wasze maile czekam do 9-go czerwca.
Zwycięzców ogłoszę oczywiście na blogu oraz na stronie April's station na FB
***9 komentarzy:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale mnie wkurzają teraz te rozdania co trzeba wklejac do notek :( Ale życzę powodzenia!:D

    OdpowiedzUsuń
  3. hejka:* nie miałam nic z elfa nigdy, a czemu pytasz? coś zamawiasz, czy jest jakieś zbiorowe zamówienie?? :))

    OdpowiedzUsuń