piątek, 16 marca 2012

133. Najnowsze podkłady od Virtual


Najnowsze podkłady od Virtual 


Gładka, nieskazitelna cera to marzenie kobiet na całym świecie i w każdym wieku. Oczekiwania w stosunku do działania podkładów wciąż rosną. Idealny podkład łączy w sobie właściwości upiększające i pielęgnacyjne, chroniąc przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Powinien być niczym druga skóra, dobrany pod względem koloru, konsystencji oraz oddziaływania.

Marka Virtual przedstawia najnowsze osiągnięcie laboratorium Joko Cosmetics w dziedzinie podkładów do twarzy. Mając na względzie najważniejsze potrzeby kobiet, w oparciu o zaawansowane formuły opracowane zostały dwa nowe doskonałe  podkłady. Co ważne, przy zaawansowanej technologii i doskonałych składnikach nadal udało się utrzymać bardzo atrakcyjną cenę.


Ideal Cover :


IDEAL COVER make up  
Idealnie dobrany mix polimerów i pokrytych mikroskopijną otoczką silikonową pigmentów zapewnia efekt długotrwałego krycia. Zaawansowana formuła fluidu oparta na bazie emulsji ,,woda w silikonie” zapewnia doskonałą przyczepność podkładu do skóry. Kremowa konsystencja podkładu sprawia, że jest on wyjątkowo łatwy i przyjemny w aplikacji. Formuła long lasting z dodatkiem DRY FLO PC zapobiega świeceniu się skóry. Podkład Ideal cover tworzy naturalny, lekki i aksamitny efekt gładkiej skóry, bez efektu maski. Fluid został wzbogacony w substancje nawilżające i odżywiające skórę przeciwdziałające jej przesuszeniu. Podkład Ideal cover przeznaczony jest dla każdego typu  cery, ponieważ nie ściąga i nie wysusza skóry idealny również dla cery suchej, wymagającej dodatkowego nawilżenia.


Dostępne odcienie :


Pojemność: 30 ml
 Cena rekomendowana: 12,00 zł


***

Natural Effect Makeup :


NATURAL EFFECT make up
Intensywnie nawilżający podkład z dodatkiem Alg morskich. Lekki, kremowy podkład doskonale łączy właściwości upiększające i pielęgnujące. Łagodzi uczucie ściągnięcia i wysuszenia skóry. Formuła fluidu ,,olej w wodzie” zapewnia idealną i równomierną aplikację,  bez żadnych smug. Błyskawicznie wygładza i ożywia skórę tuszując drobne niedoskonałości oraz ujednolicając koloryt cery. Podkład Natural Effect pomaga utrzymać odpowiedni stopień nawilżenia skóry, pozostawiając efekt długotrwałego uczucia świeżości. Wzbogacony w  składniki pielęgnujące  skórę : olej jojoba, olej macadamia, rozpuszczalne białko jedwabiu, masło Shea oraz  kompleks witamin A,E, F. Odpowiedni dla cery suchej i normalnej.


Dostępne odcienie :Pojemność: 30 ml
 Cena rekomendowana: 12,00 zł


Myślę, że warte do wypróbowania a wy? :)


Pozdrawiam.


1 komentarz: